Apie mus

Efektyvūs finansų ekspertai effex – profesionaliai pasirūpins jūsų finansinėmis problemomis. Atstovaujame savo klientų interesus paskolos gavimo procese. Būsto paskolos privatiems asmenims. Refinansavimas. Paskolos su NT įkeitimu. Investicinės paskolos verslui. Paskolos įmonių apyvartinėms lėšoms. Kredito linija. Lizingas. Taupykite savo brangų laiką ir leiskite jums padėti pasiekti geriausią reikiamo finansavimo gavimo rezultatą.

Jūsų dėmesio verti finansų ekspertai

Dirbame su komerciniais bankais, kredito unijomis, sutelktinio finansavimo platformomis ir įvairiais investiciniais fondais. Effex komandą pirmyn veda bankų valdybose užaugę vadovai ir tikri finansų sektoriaus profesionalai.

banerio nuotrauka
Licencijuota ir prižiūrima saugi finansinė veikla

Turime Nepriklausomo vartojimo paskolų eksperto bei Nepriklausomo kredito eksperto licencijas. Atsakingai veikiame pagal Lietuvos Respublikos su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymą 2021-04-02. Esame įtraukti į nepriklausomų paskolų ekspertų sąrašą. Tai reiškia, kad jūsų finansavimo poreikiais pasirūpinsime užtikrintai ir saugiai. Pradėkite jau šiandien.

Pildyti paraišką

Blogas