paskola sodo namui

Kaip gauti paskolą sodo namui?

14 2024

Effex.lt tai:

 • Geresnės paskolos sąlygos sodo namui.
 • Dokumentų tvarkymas, jų pateikimas finansinėms institucijoms.
 • Kreipkitės: +370 699 99722

Nuosava sodyba ar vasarnamis – patraukli idėja daugeliui lietuvių. Tiesa, tikrai ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti tokio tipo nekilnojamąjį turtą iš asmeninių lėšų.

Paskola sodo namui – finansinis sprendimas siekiantiems įsigyti naują sodo namą (vasarnamį), atnaujinti senąjį ar imtis pastato atnaujinimo darbų.

Šiame įraše aptarsime esminius veiksnius, susijusius su sodo namo paskola, kad galėtumėte priimti apgalvotą ir informuotą sprendimą.

Sužinokite kiek preliminariai kainuos jūsų sodo namui ar jo atnaujinimui skirta būsto paskola.

Kas yra paskola sodo namui?

Paskola sodo namui – tai būsto paskolos tipas, skirtas nekilnojamojo turto tokio kaip sodyba ar vasarnamis įsigijimui ar atnaujinimui.

Sodo namo paskola gali būti naudojama tiek naujo NT pirkimui, tiek jau esančio objekto remontui ar rekonstrukcijai.

Kam galima panaudoti paskolą sodo namui?

Šios paskolos pagalba galite finansuoti:

 • Sodo namo, vasarnamio įsigijimą.
 • Esamo sodo namo atnaujinimo darbus.
 • Sodo infrastruktūros gerinimą, atnaujinimą.
 • Saugumo, šildymo ir kitų pastato sistemų įsigijimą ar atnaujinimą.

Ar paskola sodo namui skiriasi nuo įprastos būsto paskolos?

Palyginus su įprasta būsto paskola, finansavimas sodo namo pirkimui yra iš esmės identiškas:

 • Paskola sodo namui reikalauja turto įkeitimo (užstato) ir nuo 15% sumos siekiančio pradinio įnašo.
 • Prieš suteikiant paskolą, finansinės institucijos įvertins jūsų pastarojo pusmečio (arba ilgesnio laikotarpio) pajamų vidurkį ir ilgalaikį pajamų tvarumą.
 • Kreipiantis dėl būsto paskolos bus svarbi ir jūsų kredito istorija – jau turimos paskolos, įsipareigojimų vykdymo istorija, sąskaitų apmokėjimas laiku.
 • Sodo namui skirtai paskolai galima taikyti tiek fiksuotas, tiek kintamas palūkanas.

Paskolos sodo namui privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Leidžia įsigyti ar atnaujinti turtą – suteikia galimybę įsigyti ar atnaujinti nekilnojamąjį turtą, kurio negalite finansuoti iš asmeninių lėšų.
 • Leidžia investuoti į turimą NT portfelį – suteikia galimybę plėsti turimą nekilnojamojo turto portfelį ir potencialiai gauti pajamų iš nuomos ar nekilnojamojo turto pardavimo ateityje.
 • Geresnė gyvenimo kokybė – leidžia jums ir jūsų šeimai turėti vietą kurioje galite mėgautis gamta ir atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio.

Trūkumai

 • Ilgalaikis finansinis įsipareigojimas – paskola sodo namui, kaip ir bet kokio kito tipo būsto paskola reikš ilgą laiką trunkantį finansinį įsipareigojimą.
 • Palūkanų našta – prieš imant bet tokio pobūdžio paskolą, labai svarbu įvertinti kreditoriaus siūlomas palūkanų sąlygas, kadangi tai turės didžiulės reikšmės bendrai paskolos kainai.
 • Papildomi mokesčiai – svarbu atsižvelgti ir į papildomas mokestines išlaidas: sutarties administravimo, hipotekos sudarymo ir kitus mokesčius turinčius įtakos galutinei paskolos kainai.

Paskolos brokerio reikšmė paskolos gavimo procese

Ieškant finansavimo sodo namui įsigyti ar atnaujinti galite susidurti su daugybe neaiškumų.

Paskolos brokeriai tokie kaip effex.lt, remdamiesi savo turima patirtimi ir finansų sektoriaus žiniomis, gali padėti jums išsiaiškinti kokias paskolos gavimo galimybes sodo namui turite pagal jūsų finansinę padėtį.

Effex specialistai ne tik padės palyginti skirtingų kredito institucijų siūlomas sąlygas, tačiau ir padarys taip, kad bankai pasiūlytų tik geriausias sąlygas .Kartu sutvarkysime būtinus dokumentus ir parengs prašymą paskolai gauti.

Brokerių paslaugos ne tik taupo jūsų laiką, tačiau visą paskolos gavimo procesą paverčia žymiai paprastesniu.

Kaip kreiptis pagalbos į effex.lt?

Tai galite padaryti vadovaujantis šiais žingsniais:

 1. Įsitikinkite, jog atitinkate visus reikiamus kriterijus paskolai gauti.
 2. Pasinaudokite mūsų būsto paskolos skaičiuokle, kad preliminariai sužinotumėte paskolos sąlygas.
 3. Pateikite paraišką paskolai gauti spausdami čia.
 4. Mūsų komanda peržiūrės jūsų užklausą ir susisieks su jumis kuo greičiau.

Taip pat galime padėti palyginti skirtingų kreditorių pasiūlymus, sutvarkyti reikalingus dokumentus ir pateikti prašymą taip, kad galėtumėte gauti finansavimą geriausiomis sąlygomis.

Kaip išsirinkti geriausią paskolos pasiūlymą?

Pirmiausia, reikėtų išsamiai išnagrinėti ir palyginti skirtingų finansinių institucijų siūlomas paskolos sąlygas. Tai apima ne tik palūkanų normas, bet ir kitas sutarties sąlygas, pavyzdžiui, mokesčius už sutarties parengimą, galimybę anksčiau grąžinti paskolą be papildomų mokesčių ir finansuojamos dalies dydį.

Nepamirškite įvertinti ir papildomų paslaugų, kurias siūlo kredito įstaiga, pvz., asmenines konsultacijas ir pan. Taip pat verta konsultuotis ir su nepriklausomais finansų konsultantais ar paskolos brokeriais, kurie galės pateikti objektyvią rinkos analizę ir padėti išsirinkti geriausią pasiūlymą pagal jūsų finansines galimybes ir poreikius.

Paskolų brokeriai effex.lt suteiks visas reikalingas konsultacijas, pasirūpins dokumentų sutvarkymu ir padės išsirinkti geriausią paskolos sodo namui pasiūlymą pagal jūsų situaciją.

Kiti bendri patarimai prieš imant paskolą sodo namui

Prieš priimant galutinį sprendimą dėl paskolos sodo namui, yra keletas svarbių aspektų kuriuos reikėtų apsvarstyti.

Jie būtų:

Patarimas Aprašymas
Atidžiai įvertinkite savo finansinę būklę Įsitikinkite, jog tikrai galėsite grąžinti paskolą, atsižvelgiant į savo pajamas ir išlaidas.
Įsigilinkite į paskolos sąlygas Prieš pasirašydami sutartį, išsamiai susipažinkite su visomis paskolos sąlygomis, įskaitant palūkanų normas ir grąžinimo grafiką.
Palyginkite skirtingų kreditorių pasiūlymus Neskubėkite priimti pirmo pasitaikiusio pasiūlymo; palyginkite įvairių kredito įstaigų sąlygas, kad rastumėte geriausią variantą.
Susidarykite aiškų finansinį planą Turėkite aiškų finansinį planą paskolos grąžinimui, įskaitant nenumatytas finansines situacijas.